8.A (2012/2013)


Myslím si, že mám tu najlepšiu triedu na svete, aj keď nie je to s nimi ľahké... Občas hnevajú, že dostanú aj poznámku, že ma niekedy mrzí, keď sa vadia, alebo si robia zle, nerobia občas úlohy, či neučia sa, ale na druhej strane, je to veľmi fajn banda detí a majú veľa pekných vlastností, na ktoré vlastne niekedy zabúdam.. Bližšie o našej triede nájdete v prehľade akcií, ktoré sme ako trieda aktívne realizovali..

Projekt Všetko chce rásť - 8.A


Tak toto je aktuálne naša rozlúčka s našim Jakubom, ktorý mal vážny úraz a my sa s ním lúčime, pretože odchádza na bilingválne gymnázium... Jakub, budeš nám chýbať...:
Projekt Všetko chce rásť s 1.B - Malý princ a školská záhrada.


Motto nášho projektu:

Prezentácia z projektu Roka dieťaťa v rámci predmetu OBN (prezentovali Martin, Lucia, Jakub H., Tomáš, Juraj - fotografie nájdete v galérii nižšie - zo života triedy):

Zo života našej triedy:)


Z návštevy v Rádiu Express 13.marca 2013 môžete vidieť našu bandu opäť ináč:)


Video z oslavy 14. narodenín Dávida Novisedláka nájdete tu. On si proste pre nás pripravil úžasnú a veľkú oslavu, ktorou nás všetkých pohostil... patrí mu za to veľké ďakujem..

Rozličné fotky z opekačky, branných cvičení a iné z 8.ročníka našej triedy môžete vidieť nižšie:Túto pochvalu získala na jednej triednickej hodiny 25.apríla 2012 aj s oslavnou tortou moja trieda. Rozhodol som sa ich oceniť za to, že sú puberťáci:):Malú fotogalériu našej triedy zo 7.A triedy možno vidieť tu:


Malú fotogalériu našej triedy zo 6.A triedy a jednotlivcov možno vidieť tu:


A toto je ešte, keď sme boli celá trieda malí:) Aj dvere našej triedy to vedia, že sme boli malí...


A aj takto sa dá vyučovať hodina ruštiny s p. riaditeľkou:


A tu je bláznivé súťažné video o digitálnom vzdelávaní, za ktoré sme získali 3.miesto v SR:


A na záver zopár fotiek z prvého stupňa..:)