Triedy‎ > ‎7.A‎ > ‎

3.A (2014/2015)


Hodina slohu ako malý projekt 
V piatok sme sa rozhodli, že budeme pracovať v pároch a zameriame sa na opis osoby, zvieratka alebo veci. To som ešte netušila, že deti to pochopia tak, že môžu si čokoľvek priniesť do školy, aby mali ten najlepší opis. Myslím, že deň nám vyšiel a všetci domov odchádzali s jednotkami.

hodina slohu


Deň Zeme

Deň Zeme


Deň vody tu

Deň narcisov tu

Atletika
Dnes, 25.02.2015, sa tri tímy z našej školy zúčastnili atletickej súťaže v hale Elán. Tímy boli koedukované, makali spolu a starali sa pekne jeden o druhého. Pracovali na 7 stanovištiach pod dohľadom rozhodcov. Všetky deti boli víťazmi (čo sa mi páčilo) a zo súťaže odchádzali plné dojmov, zážitkov a opäť raz s novými skúsenosťami.

Atletika


LEGO nás BAVÍ
Od stredy sme pracovali na projekte s Legom. Všetky tímy si postavili rôzne stavby, čomu predchádzala dohoda. Na SJL si overili svoju slovnú zásobu a vyhľadávali vo svojej stavbe všetky vybrané slová, ktoré súviseli so stavbou. Na slohu napísali úžasné príbehy a opisy k svojim stavbám a na MAT, každý vymyslel jednu slovnú úlohu, ktorá zo stavby vyplývala. Myslím, že táto práca deti bavila a úspešne ukončili skoro mesačnú práci v tímoch. Všetci boli úúúúúúžasní.


Vesmír očami detí

Aj tento rok sa naša trieda zapojila do výtvarnej súťaže VESMÍR..... Využili sme počítače a na hodinách IFV sme vytvorili takéto práce....už len počkáme na vyhodnotenie :-)

Polročné hodnotenie
aj takto sa môže prežiť: zostrojenie časovej priamky za 1. porok šk. roka, projekty, nácvik spoločného tančeka Ja som malá stonožka a aj testík Geniálna hlavička.....jednoducho Fajn DEŇ

polročne hodnotenieAké by to boli Vianoce bez poriadnej besiedky, tvorivej dielne, či turnaja?

VIANOCEMalí tretiaci sa pokúsili vyrobiť reklamu vlastnej škole:

reklamaakcia PRVÁ POMOC tu

Bratislavský hrad z piesku v podaní Darka a Dominika


A tu sme sa zapotili so seniormi...:-)

senioriTakto sme zisťovali fakty o srdiečku:

       

Z našej poslednej exkurzie, 17.9.2014: