Triedy‎ > ‎6.A‎ > ‎

1.A (2012/2013)

Fotky z narodenín a menín našej triedy:

Workshopy - maľovanie na plátna s 3.B:

Deň matiek v našej triede, 13.5.2013:

Krásny jarný areál je zároveň živou učebňou pre prácu našich žiakov. Dňa 25.4.2013 sa na chvíľu premenil na výtvarný ateliér:

Hoci naše zúbky rastú, potrebujú zubnú pastu. Povedala nám to zubárka, aby sme mali zdravé jadierka.
Niečo zo spoločných chvíľ s pani zubárkou a prevenciou z 23.apríla môžete vidieť nižšie:

Naše dievčatá mažoretky trénujú na veľké vystúpenia. Ukážky z ich príprav môžete vidieť aj v TV Ružinov.

O našej pani učiteľke nájdete aj v Ružinovskej TV.

V našej triede to opäť ožilo aktivitami: najprv sme si urobili projektový deň vody a 4.4.2013 sme úspešne zvládli matematickú súťaž ŽABKA. Detičky svedomito plnili úlohy. Odmenou im bol Diplom a potlesk spolužiakov:

Pozrite sa na naše práce z hodín výtvarnej výchovy z 26.3.2013 - maľovanie na tanieriky a maľovanie veľkonočných vencov:

Našu prezentáciu o Jankovi Hraškovi nájdete v prílohách dole.

Naše prváčky - mažoretky - sa pripravujú na veľké vystúpenie - pozrite si video z prípravy...

Superprvostaristi:)) - pozrite si naše prvé superstar v triede:

Zatancujte si s nami:)

Ako sa 1.A teší zo zimy:

Valentínske fotky (14.2.2013):

Zo života triedy:

Fotky z Vianoc a písania listov Ježiškovi:

Foto z hodín výtvarnej výchovy + video:

Krátke video z našej hodiny učenia sa písmenkám s motorickou rozcvičkou pred písaním:

Fotografie z 2.dňa v škole môžete vidieť tu:

Tu môžete vidieť ako naši budúci prváci sa pripravovali na svoj príchod do školy. Už v januári 2012 prišli na prvý predškolský deň vyskúšať si učenie s pani učiteľkami:
(Bližšie tu.)

A toto sú fotky z ich zápisu, keď sa definitívne rozhodli byť prvákmi: (Bližšie tu.)

Následne na to začiatkom júna prišli si k nám ešte raz a to zašportovať v rámci olympijského dňa pre nich pripraveného: (Bližšie tu.)

Z archívu aktivít našej triedy môžete vidieť:

Naša prvácka mašlička

Ć