Triedy‎ > ‎2.A‎ > ‎

Hokus - pokus

Vysvedčenie
Foto tu.

Kino - výhra súťaže "KNIŽNICA"

Vianoce

Mikuláš v DK Ružinov

Hurá, Vianoce!

Darček

Zima

Návšteva pána horára

Etická výchova

Predškoláci
Dňa 15. 11. (v stredu) k nám prišli na hodinu matematiky predškoláci zo Včielky. Spolu sme si vypočítali príklady aj vymaľovali číselkovú omaľovánku.

Pani policajtka
Dňa 14.11. k nám zavítala pani policajtka, ktorá nám vysvetlila, ako sa správať na ceste a vyskúšala nás značky :)

Knižnica
V piatok 3.11.2017 sme navštívili knižnicu na Tomášikovej ulici. Detičky sa veľa nových vecí dozvedeli a krásne knižky si aj popozerali. Ďakujeme

Strašidielka v škole
Dnes, v piatok 27.10., do triedy 1.A neprišli žiaci, ale strašidielka. Čítali, písali, tancovali, spievali a čakalo ich aj sladké prekvapenie :)

Súťaž tekvičiek
Foto tu.

Prváčikovia na návšteve v Domove dôchodcov

Prváčikovia sa vybrali s pani vychovávateľkou a pánom zástupcom navštíviť starenky a starčekov do Domova dôchodcov. Zaspievali, zarecitovali, zatancovali im, vyrobili papierové slnečnice a rozdali upečené koláčiky. Bola to veľmi milá návšteva. Starenky i starčekovia mali obrovskú radosť. Ľudia by si mali navzájom pomáhať a nezabúdať na druhých.

Foto z Domova dôchodcov na Pažítkovej ulici tu a z Domova dôchodcov na Pivonkovej ul. tu.

Hravo - zdravo
Výroba a ochutnávka ovocných šalátikov.

Spoločná hodina telesnej výchovy s 1. B
Foto tu.

Vyrábame darček pre babičku a deduška

Slávnostné privítanie prváčikov tu