Školský časopis november 2012

uverejnené 28. 11. 2012, 3:12 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 28. 11. 2012, 15:02 ]
Milí žiaci, učitelia a rodičia,

opäť prichádzame s ďalším číslom nášho školského časopisu MEDZI NAMI.
Máme tu pani jeseň, ktorá nám dokazuje svoju moc pestrofarebnými listami, hmlistými ránami a občas nám
dopraje aj jemné slnečné lúče, ktoré znásobujú jej krásu.

Spolu s ňou je tu aj nový školský rok, ktorý tentokrát venujeme Vám deťom. Bude to "ROK DIEŤAŤA" zameraný na všestranný rozvoj detí, pomoc rodinám, vytváranie tvorivých aktivít pre deti, dobrú klímu na škole a iné ...

A práve v  časopise nájdete čo to zo života našej školy, našich aktivít, čo sa udialo a čo nás ešte čaká, tvorbu a úspechy žiakov
a aj nejakú tu zábavku.

Ďakujeme za príspevky a pomoc všetkým žiakom a učiteľom, ktorí nám pomáhali pri tvorbe časopisu.

Časopis bude uverejnený aj na našej webovej stránke:  www.zsmedzilaba.sk a opäť bude interaktívny. Takže klikajte na šípky, odkazy - hviezdičky, videá, ... Časopis si môžete aj vytlačiť, dole nižšie je PDF verzia.

Dúfam, že sa Vám zapáči a prajeme Vám príjemné čítanie

školský časopis november 2012