ŠKD‎ > ‎Aktivity klubu‎ > ‎

Šarkaniáda 4. 11. 2011

uverejnené 13. 2. 2012, 13:50 používateľom Martina Čermáková   [ aktualizované 25. 10. 2012, 2:01 ]

Všetky oddelenia ŠKD sa zišli na školskom dvore (vo veľmi peknej účasti). Deti sme privítali, povedali sme im, prečo sme sa tu zišli a popriali sme im, aby každý jeden šarkan letel čo najvyššie a čo najdlhšie sa udržal vo vzduchu. Potom sa deti so svojimi šarkanmi rozpŕchli po školskom dvore. Niektorým deťom leteli šarkany krásne, iné mali menšie problémy, no snažili sme sa ich vyriešiť a čo najrýchlejšie opäť spojazdniť. Ak si náhodou niekto zabudol šarkana, tak nemusel smútiť. Veľa detí prejavilo svoju lojalitu a kamarátovi požičali toho svojho. Deti si aj navzájom pomáhali rozmotať zamotaných šarkanov, aj si ich pridržiavali pri ich štartovaní. Boli veľmi milé. Na záver každé dieťa dostalo za účasť na jesennej šarkaniáde diplom a lízatko.

Miška P. (1.B) po šarkaniáde napísala: „Šarkan mi trochu lietal aj nelietal. Bola to zábava. Nevedela som, že tu budú aj také slávnosti.“

Šarkaniáda - 4.11.2011a