ŠKD‎ > ‎Aktivity klubu‎ > ‎

Katarínska zábava

uverejnené 5. 12. 2017, 18:34 používateľom Martina Čermáková   [ aktualizované 1. 1. 2018, 14:25 ]
V utorok 28. 11. 2017 deti z ŠKD zažili očarujúce popoludnie v DK Ružinov. Popoludnie sa nieslo v duchu Katarínskej zábavy, ktorú sme zahájili samotným tancom detí. Tancom vyjadrili deti všetky svoje pozitívne emócie. Bolo vidieť, že ich tanec baví, prináša im radosť a vedia sa zabaviť. Na deti čakalo aj jedno prekvapenie v podobe 3 úžasných tanečných umelcov zo Street Dance Academy (SDA) - Laci Strike, Skaja a BBoy Nespi. Každý z nich deťom predstavil kúsok zo svojho tanečného majstrovstva a do tanečných krokov zapojili aj samotné deti. Na tvárach detí žiarili očká, boli plné očakávania, s radosťou, nadšením a chuťou opakovali predvádzané tanečné kroky. Bol nádherný pohľad na parket plný tancujúcich detí. Z davu detí si nakoniec vybrali desiatich, ktorí predviedli svoje tanečné zručnosti v krátkom tanečnom súboji priamo na pódiu pred ostatnými deťmi. Ako odmenu za odvahu a tanec získali podpisy našich tanečníkov. Na záver deti utvorili na parkete veľký kruh a naši hostia sa rozlúčili posledným tancom, do ktorého Laci Strike zapojil i ďalšiu členku SDA, výbornú tanečníčku Anči.
Radi by sa aj touto cestou zo srdca poďakovali:
1. našim tanečným hosťom za strávený čas s našimi deťmi a pevne veríme, že naše spoločné stretnutia s vami budú pokračovať.
2. pánom fotografom - p. Velčekovi  a p. Balážovi, ktorí sa snažili zachytiť neuveriteľnú atmosféru našej akcie.
3. pani Helene Kružliakovej z DK Ružinov za poskytnutie priestorov Veľkej sály, za maximálnu ústretovosť, pánom zvukárom za púšťanie hudby a pánom osvetľovačom za vytvorenie kúzelnej atmosféry.
Moja osobná vďaka patrí aj zastupujúcim pani učiteľkám Saške a Jarke, ktoré s nami boli, pani vychovávateľke Zuzke za zabezpečenie super hudby a aj ostatným pani vychovávateľkám za hladký priebeh celej akcie.

Foto tu.
Comments