Výstava a pomazánka zo školskej záhrady

uverejnené 28. 5. 2013, 12:04 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 30. 5. 2013, 11:20 ]
V utorok 28.mája 2013 prváci s ôsmakmi zistili, že nadišiel čas na ZBER ÚRODY.
Reďkovky z našej záhradky dozreli a pažítka s vňaťou a šalátom už vytŕčala spoza záhradného plota, bol ideálny čas urobiť si spoločné posedenie . Žiaci spoločne pripravili chutnú reďkovkovú pomazánku podľa receptu p. učiteľky Križanovej a pod jej vedením ju aj nachystali. Kým sa menšie deti po zbere úrody hrali, starší žiaci chystali občerstvenie.
Potraviny (chlieb, maslo, suroviny na pomazánku) priniesli šikovní žiaci pod vedením ôsmaka Dávida Koiša, ktorý všetko zorganizoval tak, aby boli zabezpečené všetky potraviny.

V podobnom nadšení v tento deň prebiehala aj inštalácia plotovej výstavy výtvarných diel, fotografií a koláží celého projektového roka -  ROKU DIEŤAŤA.

Video z TV Ružinov o výstave môžete vidieť TU: