Rastlinky a Malý princ v 1.B a 8.A

uverejnené 11. 5. 2013, 14:55 používateľom Neznámy používateľ   [ aktualizované 12. 5. 2013, 20:28 používateľom Iveta J. Hajduová ]
Malý princ sa postupne dostáva do myslí, tried a sŕdc detí:

Čítanie knižky Malého princa nie je výnimočnosťou ani v 1.B triede. Starší žiaci čítajú svoje knižky, ktoré dostali doma a analyzujú ich v škole či v projektoch, prváčikovia ich čítajú a spracúvajú v prvých detských výtvarných prejavoch...:
V závere fotogalérie môžete vidieť, ako vyzerajú naše prvé sadeničky v triedach 8.A a 1.B.

Tu môžete vidieť, ako najkrajšie výroky z knižky Malý princ ozdobili triedu a chodbu 8.A
a zároveň, ako prváci sledujú a polievajú svoje prvé zeleninové rastlinky:

Takto vyzerajú kvetinky po dvoch mesiacoch starostlivosti detí v triedach a už čoskoro ich posadia priamo do svojej záhradky...:

Žiaci - ôsmaci si v rámci lepšieho pochopenia myšlienok Malého princa pozreli v škole aj krásne spracovaný muzikál Malého princa: