Vyhodnotenie školy - Swot analýza

uverejnené 8. 8. 2012, 12:53 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 8. 8. 2012, 12:58 ]
V mesiacoch jún až august 2012 sme sprístupnili všetkým rodičom i žiakom možnosť vyjadriť sa k fungovaniu školy, vedenia, svojich učiteľov, pekných i smutných stránkach našej školy. V nasledujúcej správe nižšie v prílohe uvádzame kompletné vyhodnotenie tohto dotazníka.
Mrzí nás trochu, že sa zapojilo iba málo ľudí, ale nie je problém kedykoľvek anonymný dotazník vyplniť a vyjadriť sa k fungovaniu školy. Celkovo vyhodnotenie dopadlo až príliš pozitívne, trochu kritiky by nezaškodilo..:)

Vyjadriť sa môžete kedykoľvek počas roka priamo v tomto formulári. Je dôležité naučiť sa hodnotiť, vyjadrovať svoj názor a pomáhať k spoločnému zlepšovaniu sa:
Ċ
Viktor Križo,