VŠETKOVEDKO u nás v škole a v celej SR

uverejnené 18. 2. 2016, 13:40 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 20. 2. 2016, 23:06 používateľom Ľuba Jarošová ]

O titul najmúdrejšieho medzi najbystrejšími sa bojovalo  1. decembra 2015.

V súťaži VŠETKOVEDKO môže ukázať, čo všetko už vie o svete okolo seba a popritom sa v hravej a súťažnej atmosfére naučí niečo nové. A čo je veľmi dôležité, získa novú skúsenosť. Vyskúša si, či sa dokáže v správnej chvíli sústrediť a podať čo najlepší výkon. Pripraví sa tak na chvíle, keď bude musieť pracovať pod časovým tlakom a pritom nezaváhať (napr. pri Testovaní 5, pri pohovoroch do školy). Čím skôr zistí, ako zvláda takéto situácie, tým skôr a lepšie môže rozvíjať svoje danosti a prekonávať prekážky.

Naši najlepší: Titul VŠETKOVEDKA v celej SR získali:
Simonka Lieskovská z III.A
Kristínka Rozičová    z III.B
Dominik Stratov      zo IV.B

Medzi veeeeľmi úspešných patrili aj títo žiaci:
Tamarka Martinovská  z II.C
Peťko Michálek             z III.A
Maxík Siebert               zo IV.A
Šimonko Ollé               zo IV.A

Celkové výsledky si môžete pozrieť tu: http://forms.talentida.sk/index.php?id=1521

DEŤOM ĎAKUJEME A GRATULUJEME!!!