Víťazní Všedkovedkovia našej školy

uverejnené 7. 1. 2013, 13:04 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 7. 1. 2013, 13:04 ]

VŠETKOVEDKO je celoslovenská vedomostná súťaž pre žiakov 3., 4. a 5. ročníka základných škôl.

Cieľom súťaže je dopriať deťom radosť z hry, súťaženia a úspechu, umožniť im predviesť, čo všetko vedia, dať im možnosť vyskúšať, ako si poradia v neznámej a záťažovej situácii, overiť, ako sa dokážu v správnej chvíli sústrediť a podať čo najlepší výkon.

VŠETKOVEDKO obsahuje otázky zo všetkých oblastí, s ktorými sa žiaci doteraz stretli - vlastiveda, prírodoveda, slovenský jazyk a literatúra, matematika, informatická, dopravná, hudobná a výtvarná výchova.

V rámci celého Slovenska sa zapojilo spolu 6577 detí. Z každej z našich tried sa zapojilo zopár detí, ktoré sa rozhodli si zmerať sily s ostatnými žiakmi a tie najlepšie umiestnenia uvádzame nižšie:

5.A - Paľko Porubanec (9.miesto) a Mirko Cibuľa (10.miesto),

4.A - Barborka Zelmanová (35.miesto),

3.A - Ninka Rozvadská (18.miesto).

Deťom gratulujeme k ich výherným výsledkom.