Úspešný MATBOJ

uverejnené 23. 11. 2013, 6:19 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 24. 11. 2013, 6:42 ]

TVR
z mimoriadného úspechu súťaže MATBOJ.

34 najlepších bratislavských základných škôl a osemročných gymnázií sa v piatok 22.11.2013 zúčastnili významnej matematickej kreatívno-logickej súťaži. 4.miesto skupinky z našej školy je v konkurencii 8-ročných gymnázií hrdinským úspechom.

Súťaž 4-členných družstiev prebiehala v UPC v Mlynskej doline, kde štvorica žiakov z našej školy reprezentovala našu školu mimoriadnym úspechom. Počas celej súťaže bolo vidieť výsledky a rebríček najlepších skupín, pričom práve naši žiaci boli na 1.mieste. Až v závere posledných 10 min. tesne predbehli 3 družstvá našich neúnavných bojovníkov.

Družstvo tvorili títo žiaci II.stupňa: Nikol Pisoňová, Barborka Zelmanová, Aleksa Džino a Ervín Cutlac.

Deťom patrí veľké ďakujem a blahoželanie, že tak neúnavne bojovali rozvahou a odvahou.

MATBOJ 2013

Matboj 2013