Škola grafitov

uverejnené 26. 11. 2013, 11:44 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 27. 12. 2013, 6:51 ]
Správu z TV Ružinov nájdete TU.
Náš školský ombudsman Riško Pokorný zo 7.A nikdy nespí:) V jedno ráno sa zobudil s myšlienkou, že svoj talent  využije nato, aby urobil svoju školu ľudskejšou a krajšou. A slovo dalo slovu a už v sobotu 23.11.2013 zrealizoval spolu s umelecky nadaným starším spolužiakom Paľkom Brenským z 9.A veľké grafické dielo.

Staré steny telocvične zažiarili pastelovými farbami. Chalani pripravili niekoľko grafických návrhov a priniesli ich p. riaditeľke, ktorá si jeden z nich nakoniec vybrala a celú ich iniciatívu s potešením privítala.
Zaujalo nás nielen grafické prevedenie a námet, ale predovšetkým ich záujem a snaha spontánne urobiť niečo milé pre svoju školu bez toho, aby ich k tomu niekto podnietil...

Riško, Paľko, ďakujeme vám z celého srdca:)