Náš MEGA ÚSPECH v MATBOJI 2014

uverejnené 15. 11. 2014, 13:55 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 18. 11. 2014, 11:27 ]
V piatok, 14.11.2014, sa zúčastnilo
75 štvorčlenných tímov z bratislavských základných škôl v UPC v Mlynskej doline významnej matematickej kreatívno-logickej súťaže.
Premenili sa na staviteľov a projektovali výstavbu paláca. Za správne vyriešené príklady dostali možnosť priložiť kachličku s domčekmi, záhradami, fontánkami, ... na spoločný plánik palácov. Tu bolo veľmi dôležité porozmýšlať, kde ju umiestnia. Správnou taktikou mohli získať veľký počet bodov.

Naši žiaci reprezentovali našu školu mimoriadnym úspechom. Počas súťaže bolo na svetelnej tabuli vidieť priebežne výsledky. Celý čas naši žiaci boli na popredných miestach. Na záver, posledných 15 min. pred koncom, svetelná tabuľa zhasla a nastalo obrovské napätie. Deti počítali a taktizovali o dušu. Nikto nevedel ako na tom je. No naši neúnavní bojovníci tlaku odolali.

Tím 8. ročníka - "DRSNÝ TÍM" získal 1. miesto
Tvorili ho títo žiaci Nikol Pisoňová, Veronika Závadová, Aleksa Džino a Jakub Lukáč.

Tím 6. ročníka - "ZÓNA X" získal 3. miesto
Tvorili ho títo žiaci Patrícia Pisoňová, Diana Populová, Adam Blanár a Timotej Strečko

Tím 5. ročníka - "V.I.P. team" získal 3. miesto
Tvorili ho títo žiaci Sofia Mačurová, Richard Rusnák, Samuel Šulc a David Zlámal.

Deťom patrí veľké ďakujem a blahoželanie, že tak neúnavne bojovali s rozvahou a odvahou.

Dole v prílohe si môžete pozrieť kompletné výsledky súťaže.

MATBOJ 2014

Video YouTube