Medaily našich žiakov

uverejnené 11. 6. 2012, 12:08 používateľom Neznámy používateľ   [ aktualizované 14. 6. 2012, 11:54 ]
Viacerí naši žiaci sú úspešní nielen v našich školských súťažiach, ale reprezentujú nás aj mimo školy.

Jedným z takýchto žiakov je aj Adam Lovas, žiak 7.A triedy, rozdávateľ dobrej nálady a pohody v triede. Vo vodnom póle, ktorému sa venuje už niekoľko rokov, dosiahol už viacero výborných úspechov. Srdečne mu gratulujeme.

Niekoľko medailí (zlatá, bronzová a iné) tvoria jeho a tak trochu i našu zbierku. Každý úspech žiaka je úspechom celej školy: "všetci za jedného, jeden za všetkých"...Ďalším veľkým úspešným žiakom s medailou a pohárom je žiak Vladimír Slaný zo 7.A: V sobotu 9.6 12 v Piešťanoch sa umiestnil na 2 mieste na rieke Váh s najrýchlejšou jazdou. Stratil nejaké bodíky na viazaní uzlov:) Išlo o malý gumený čln s motorom 5 koňovým na trati 50 m na čas. 30.júna odchádza do Prahy na sústredenie, aby sa pripravil na MS Európy. Veľmi mu držíme palce..


Neúnavný a nikdy sa nevzdávajúci futbalista Dávid Koiš zo 7.A získava medaily v rozličných športových súťažiach jednu za druhou...Rýchly, presný a priamy, to je náš Dávid. Z každého turnaja si odnáša nejakú medailu, či trofej. Veríme, že i zo životných turnajov, z vyučovania i každodennej práce si bude odnášať stále viac ocenení...

Comments