Korčuliarska miniolympiáda

uverejnené 5. 4. 2012, 6:45 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 4. 8. 2012, 9:08 ]
Na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu sa v stredu 4.4.2012 o 13.30 konala veľká korčuliarska miniolympiáda pre žiakov základných škôl.

"Deti z ružinovských základných a materských škôl súťažili v slalome na korčuliach, streľbe na hokejovú bránku a korčuľovaní na čas. Medzi súťažiacimi boli tímy základných škôl Ostredková, Nevädzová, Vrútocká, Medzilaborecká, Drieňová, Spojená škola sv. Vincenta de Paul a ďalšie," povedala hovorkyňa Ružinova Miroslava Štrosová pre média.

Organizátormi Korčuliarskej miniolympiády boli mestská časť Ružinov a Ružinovský športový klub.

Našu školu reprezentovalo 5 žiakov z prvého stupňa a všetci  odišli s vysokým medailovým ocenením, ktoré si získali v súboji s ostatnými školami. Získali sme 2 zlaté a strieborné medaily a 1 bronzovú:

• Elenka Marková   - žiačka 3.A, získala striebornú medailu,
  • Adam Blanár  - žiak 3.A, získal zlatú medailu,
  • Martin Danihel  - žiak 3.A, získal striebornú medailu,
  • Denis Móricz - žiak 4.A, získal bronzovú medailu,
  • Oliver Horváth - žiak 4.A, získal zlatú medailu.

Všetkym súťažiacim s potešením blahoželáme a prajeme veľa športových zážitkov na ľade i v budúcnosti:)