KLOKAN

uverejnené 14. 4. 2017, 21:10 používateľom Ľuba Jarošová
Schopnosť logicky myslieť sa v živote hodí. A my vieme, ako na to.

Rodičia a učitelia sa zhodujú na tom, že súťažné úlohy sú hravé, zaujímavé a podporujú logické myslenie. Úlohy Matematického klokana poznajú v 60 krajinách sveta na štyroch kontinentoch. Na Slovensku ich za 20 rokov riešilo už 1 260 400 žiakov.

Rodičia a učitelia sa zhodujú na tom, že súťažné úlohy sú hravé, zaujímavé a podporujú logické myslenie. U nás v škole sa tento rok zapojilo spolu 81 žiakov z 1. - 7. ročníka. Niektorým sa darilo viac, iným menej. Tu sú mena tých naj......

KLOKANKO 1 - I.A - Výbošťok, Krátky, Frič
                           I.B - Drahoš, Štullerová, Zelenay, Žemlička

KLOKANKO 3 - III.A - Fischer

KLOKANKO 4 - IV.A - Machalíková
                           IV.B - Dobrovodská, Donáthová, Malý, Ema Valachová, Veronika Valachová
                           IV.C - Planý

ŠKOLÁK 5       - V.A - Ollé, Machalíková, Siebert
                           V.B - Jakub Kvačka, Samuel Kvačka, Stratov

ŠKOLÁK 6       - VI.B - Beňo, Pšenko, Michaela Horňáková

Všetkým srdečne gratulujeme, ďakujeme za reprezentáciu triedy, školy a tešíme sa na budúci ročník.