II.miesto Ružinova vo florbale

uverejnené 14. 11. 2013, 11:31 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 15. 11. 2013, 12:52 používateľom Zuzana Stenová ]

Dňa 13.11.2013 (streda) v telocvični SŠ Vincenta de Paul sa konal turnaj v RŠLŽ ZŠ a G 2013/2014 a to o "
Majstra Ružinova vo florbale". Prvé kolo chlapcov v kategórií "mladší" sa skončilo striebornou medailou našich mladších žiakov z 5.. 6. a 7.ročníka.

Z našich žiakov nás reprezentovali: Adam Blanár, Peter Hambek, Michal Végh, Filip Derčalík, Oliver Horváth, Matúš Korbeľ, Ivo Zálešák, Dávid Malina, Ľudko Mózsi, Adam Engerer.
Chlapcom asistoval ôsmak Milan Vorlíček.

Súťažilo sa v dvoch skupinkách pri počte 8 zúčastnených škol. Našu skupinu A tvorili súperi zo ZŠ Mierová, Vrútocká a Vinceta de Paul. Nad každou z týchto škôl naši chlapci zvíťazili, a tak postúpili do finále s víťazom skupiny B - ZŠ Kulíšková.(v skupine boli ešte ZŠ Drieňová, Ostredkov a Borodáčova. V skupinách sa hralo systémom KAŽDÝ S KAŽDÝM.
Finálový boj nám síce nepriniesol víťazstvo, ale i tak si chlapci vybojovali krásne 2. miesto.

Chlapci srdečne vám gratulujeme a ďakujeme za dôstojnú prezentáciu našej školy. Urobili ste nám veľkú radosť. Tešíme sa na vaše ďalšie úspechy.