1. miesto v SR - Modrá škola!!! + cena poroty za keramiku

uverejnené 22. 1. 2012, 2:08 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 4. 8. 2012, 9:15 ]

V dňoch 19. - 20.12.2011 skupinka našich štvrtákov pod vedením triednej p. učiteľky Jarošovej po niekoľko týždňových prípravách prezentovali na celoslovenskej súťaži škôl v Technopole svoj jedinečný projekt s názvom: Voda v ľudskom organizme, pitný režim, za ktorý získali 1. miesto!!!
Celá škola sme sa veľmi potešili ich úspechu a veríme, že si odniesli okrem cien aj nové prezentačné zručnosti a zážitky pri obhajovaní pitného režimu a jeho dôležitosti pre ľudský organizmus.

Bližšie o súťaži a výsledkoch môžete vidieť aj priamo na stránke organizácie: Výsledky súťaže.

4.ročník keramiky a slova:
Dňa 8.11.2011 sme sa zapojili ako škola s niekoľkými žiakmi našej školy do celoslovenskej súťažnej prehliadky detskej umeleckej tvorivosti Tvarovanie na tému HRAČKY A HRY.

Zo 4 účastníkov našej školy sme získali veľmi cenné špecifické ocenenie poroty, ktoré získal náš žiak Leo Kállay z 5.A s dielom s názvom Origami hračky. Veľmi sa tešíme jeho oceneniu a krásnemu dielku, ktoré vytvoril on i ostatní naši žiaci. Bližšie sa môžete dočítať tu: Výsledky súťaže.

Nižšie môžete vidieť fotografie z prípravy: