1. miesto v medziškolskej súťaži ŠPORTmaniak CUP

uverejnené 6. 7. 2016, 11:45 používateľom Zuzana Stenová

Deti zo ZŠ Medzilaborecká počas školského roka absolvovali na tréningoch ŠPORTmaniak celoročnú medziškolskú športovú súťaž ŠPORTmaniak CUP. Zbierali body zo súťaží v športoch gymnastika, atletika, florbal, futbal, karate, judo, kin ball, basketbal, hádzaná, tenis, frezbee. Získané body sa započítali do celkového poradia škôl.

Deti zo ZŠ Medzilaborecká obsadili v tejto súťaži 1. miesto spomedzi 13. škôl.

Za súťaž dostali všetky deti MEDAILE, priniesol im ich osobne na vlastnej hrudi pán Lukáš Latinák na BENITIM klubovom podujatí BENIDAY party 2016.

Víťazný pohár prevzala ZŠ Medzilaborecká z rúk hokejového reprezentanta Michala Sersena.

Všetkým deťom a trénerom gratulujeme a tešíme sa na ďalší ročník ŠPORTmaniak CUP.

BENITIM tím