Arteterapeutická konferencia

uverejnené 10. 9. 2013, 12:14 používateľom Neznámy používateľ   [ aktualizované 6. 7. 2015, 16:49 používateľom Zuzana Stenová ]

V dňoch 19. - 20. októbra 2013 sa konala v priestoroch Filozofickej fakulty UK v Bratislave Medzinárodná arteterapeutická konferencia na tému:
Komplexná starostlivosť o deti v školskom prostredí.

Konferencia bola zameraná na preventívnu a arteterapeutickú prácu s deťmi a mladými ľuďmi v školskom prostredí. Konferencia obsahovala prednášky a praktické workshopy z oblasti arteterapie pod vedením lektorov a lektoriek zo Slovenska, Čiech, Írska a USA.

Viac informácii nájdete v plagáte alebo pozvánke nižšie alebo na webovej stránke: www.artekonferencia.sk

Toto podujatie bolo realizované v spolupráci s Rodičovským združením našej školy a sme hrdí, že sme sa stali jeho aktívnymi účastníkmi a spoluorganizátormi.

Ċ
Zuzana Stenová,