Zápis do prvého ročníka ZŠ

uverejnené 9. 4. 2018, 7:15 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 9. 4. 2018, 10:58 ]
V jeden krásny jarný piatok 6.4.2018 a nádhernú slnečnú sobotu 7.4.2018 k nám do školy zavítali naši budúci prváci.
Prví malí predškoláci so svojimi rodičmi už netrpezlivo čakali pred školou o 13:45 na svoj veľký deň. Postupne prichádzali ďalší a ďalší, akoby sa s nimi vrece roztrhlo.
A tak sme nakoniec zapísali 112 prváčikov.

Pani učiteľky preverovali ich schopnosti z oblasti matematiky, slovenského a anglického jazyka, kreslenia a komunikácie. Čakanie na pani učiteľky si naši malí kamaráti skracovali u námorníkov a pirátov, kde splnením zábavných úloh pomohli námorníkom zachrániť poklad pred pirátmi.

Na záver si deti odnášali malý darček, pamätný list a odchádzali domov plní dojmov. My, učitelia sme boli šťastní, že je taký veľký záujem o našu školu a už teraz sa tešíme na našich nových šikovných prváčikov.

Pozrite si fotogalériu z atmosféry zápisu tu