Zápis do 1. ročníka!!!

uverejnené 10. 2. 2012, 11:21 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 20. 2. 2012, 8:50 používateľom Zuzana Stenová ]

V piatok a sobotu 10. - 11. februára 2012 sme v našej škole slávnostne privítali a uviedli našich budúcich prváčikov spolu s našimi pani učiteľkami, p. riaditeľkou, špeciálnymi pedagógmi i s našou školskou psychologičkou.

Deti vítal Kocúr v čižmách s čarodejníkom v rozprávkovom lese našej školy. Každého budúceho prváčika si vyskúšali naše pani učiteľky a potom ho previedli kráľovstvom hier a aktivít rozprávkové bytosti.

Ako sme aj predpokladali, podarí sa nám otvoriť dve malé triedy, aby sme vytvorili v triedach osobnú atmosféru spolupráce medzi deťmi, učiteľmi a rodičmi. Už teraz sa na to veľmi tešíme..

Fotogalériu z atmosféry príprav a realizácie zápisu a videá si môžete pozrieť tu alebo nižšie:

P: učiteľky v rôznych pracovných aktivitách zisťujú zručností našich šikovných budúcich žiakov:

P: učiteľka Jarošová v akcii:)

P: učiteľka Noščáková skúša budúceho prváčika, ako vie počítať:)

Deti po vykonaní skúšania u pani učiteliek absolvovali rozličné aktivity s našimi škriatkami:

P. riaditeľka odovzdáva diplom s knižkou prváčikovi za úspešne zvládnutie zápisu:

Ċ
Zuzana Stenová,