Workshop žiakov v Domove dôchodcov

uverejnené 1. 7. 2012, 4:21 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 1. 7. 2012, 20:42 používateľom Zuzana Stenová ]
Dňa 28.júna 2012 sme rozbehli pokračovanie súboru projektových aktivít na tému: Medzigeneračné dialógy v rámci vyhláseného ROKU SENIOROV.

Dievčatá zo 6.A a 9.A triedy spolu s 1.A triedou prišli pripraviť chutný a zdravý jedálny lístok pre našich starších priateľov do Domova dôchodcov na Pažítkovej ulici v Ružinove.

Deti pripravili lahodné pomazánky, jedlá, nápoje, jednohubky, sladké pochutiny, ale všetko zo zdravých a vhodných potravín. Deti zhotovili občerstvenie, obsluhovali starkých a nakoniec podonášali kúsok sladkých drobností aj priamo na izby ležiacich pacientov.
Ktovie, možno niekomu dodali opäť iskru v očiach, trochu nádeje, radosti, že život má vždy v každej chvíli veľkú cenu a má zmysel...