Vystúpenie tretiakov v domove dôchodcov

uverejnené 4. 4. 2016, 14:47 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 11. 4. 2016, 11:29 ]
1.apríla 2016 navštívili žiaci 3.B triedy domov dôchodcov na Svoradovej ulici v Bratislave.

Pripravili si nádherný a bohatý program, ktorý obsahoval ľudové piesne, básničky, modernú hudbu aj divadelné prevedenie rozprávky Soľ nad zlato.

Symboliku v sebe niesol aj malý darček pre každú babičku a deduška. Deti im vlastnoručne vyrobili srdiečko zo slaného cesta ako magnetku s logom našej školy.

Dôchodcovia sa veľmi tešili z našej návštevy, dokonca si chceli s deťmi  urobiť "kamarátske fotky". Potešenie bolo aj na strane našich žiakov, pretože dostali krásne darčeky a veľa sladkostí :)

Už teraz sa tešia na ďalšie vystúpenia.

Lea Serinová

Vystupenie tretiakov v domove dôchodcov