Vlastivedné múzeum, 3. a 4.ročník

uverejnené 29. 9. 2012, 11:11 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 29. 9. 2012, 11:11 používateľom Zuzana Stenová ]
Dňa 27.septembra 2012 sa výprava tretiakov a štvrtákov už tradične vybrala so svojimi pani učiteľkami do Hlohovca na exkurziu vlastivedného múzea a hvezdárne. Žiaci mali možnosť vidieť a zažiť naživo fungovanie vesmíru a jeho tajomstvá a vidieť ukážky expozícii z histórie Slovenska.

Exkurzia je výbornou organizačnou formou, akou sa deti učia prirodzene a tvorivo. Je to doplnok a súčasť vyučovania. Následne na druhý deň mali možnosť žiaci v triede súťažiť v tímoch na témy, ktoré boli súčasťou exkurzie, aby si tak zhrnuli dôležité poznatky.

Zopár milých fotografií sa podarilo jednej z pani učiteliek zachytiť aspoň mobilom: