Vianočný bazár 2015

uverejnené 8. 12. 2015, 15:32 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 13. 12. 2015, 3:50 ]
Aby sme nezabudli, že Vianoce sú vtedy Vianocami, ak každé dieťa má tú správnu iskru v očkách, p. učiteľka Felcanová už po 5 - krát pripravila v škole vianočný bazár na pomoc sociálne slabým rodinám, ktorý sa konal v pondelok 7.12.

Mottom bolo: "Daruj krajšie Vianoce deťom, ktoré nič nemajú."

Počas niekoľkých dní mohli deti z celej školy priniesť rozličné svoje pekné veci, ktoré zadarmo venovali do bazáru a následne v deň predaja si mohli za symbolické ceny kupovať pre svojich blízkych, čo potrebovali.

V bazári bolo množstvo krásnych vecí a všetci si prišli na svoje. Pri predaji pomáhali najmä žiaci 7. a 9.ročníka, ale aj naši bývalí žiaci s radosťou prišli pomôcť.

Finančný príspevok 904,83 € sa použije na pomoc našim rodinám v hmotnej núdzi, na darčeky pre deti, ktoré sme vedeli, že budú mať veľmi slabé Vianoce. Všetky deti mali veľkú radosť, keď aj s našou pomocou mohli prežiť o kúsok krajšie Vianoce.

ĎAKUJEME !!!

Bližšie z aktivity môžete vidieť vo fotogalérii alebo na videu z TVR

Vianocny bazar 2015