Vianočný bazár, 14.12.2011

uverejnené 22. 1. 2012, 14:35 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 4. 8. 2012, 9:15 používateľom Zuzana Stenová ]

Aby sme nezabudli, že Vianoce sú vtedy Vianocami, ak každé dieťa má tú správnu iskru v očiach, p. učiteľka Felcanová pripravila v celej škole vianočný bazár na pomoc chudobným deťom. Počas niekoľkých dní mohli deti z celej školy priniesť rozličné pekné veci, ktoré zadarmo venovali do bazáru a následne v deň predaja si mohli za symbolické ceny kupovať pre svojich blízkych, čo potrebovali. V bazári bolo množstvo krásnych vecí a všetky do jednej sa vypredali v priebehu dvoch dní. Finančný príspevok sa požil na pomoc rodinám našej v núdzi, na darčeky pre deti, ktoré sme vedeli, že budú mať veľmi slabé Vianoce. Všetky deti mali veľkú radosť, keď aj s našou pomocou mohli prežiť o kúsok krajšie Vianoce..