Vianočný bazár

uverejnené 9. 12. 2012, 6:35 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 9. 12. 2012, 20:57 používateľom Zuzana Stenová ]

Mikulášsky deň 6.decembra 2012 sa celý niesol v duchu vianočného bazára - jarmoka, ktorý tvorili predovšetkým výrobky a predmety, ktoré priniesli naše deti.Naši bývalí žiaci ochotne prišli opäť i tento rok výrobky predávať deťom za symbolické ceny, pričom výťažok z akcie - cca 581 € bude použitý na podporu sociálne znevýhodnených rodín.

Naši žiaci si mohli za lacné peniažky nakúpiť drobnosti pre svojich blízkych pod stromček, zrieknuť sa prebytočných hračiek a predmetov doma a zároveň pomôcť týmto spôsobom tým najslabším.

VIDEO V TV RUŽINOV.

Sme presvedčení o tom, že práve takýmto spôsobom môžeme spojiť príjemné s užitočným: deti urobia medzi sebou vzájomnú výmenu a zároveň sa pomôže rodinám a deťom, ktoré nemajú možnosť si pomôcť sami. Sme veľmi vďační za 2.ročník tejto aktivity p. učiteľke Felcanovej, ktorá celú akciu koordinovala a pripravovala.

Bližšie z aktivity môžete vidieť vo fotogalérii: