Veľká jarná brigáda školy

uverejnené 14. 4. 2013, 11:06 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 28. 4. 2013, 12:07 používateľom Zuzana Stenová ]
Správy z TV Ružinov uvidíte priamo TU.

Historicky štvrtá oficiálna brigáda školy otvorila jarnú sezónu, projekty, sadenie a nové vízie krajšej školy a to v sobotu ,
13.apríla 2013 od 8:00 až do 12:00.

Urobilo sa veľa užitočnej práce:
Natrel sa ďalší pás pergol zelenou farbou, vyčistili sa všetky plochy od lístia a buriny, zrovnal sa so zemou veľký kopec hliny a poroznášal sa pre ďalšie sadenie, vyčistili sa zarastené kríky od špiny a buriny, posadili sa prvé jahôdky do školskej záhrady, nachystali sa drevené mreže pre ťahavé ruže, osadil sa kamenný chodník, vstupná slavo-brána do detskej časti nášho areálu, posadili sa kvietky pozdĺž celého chodníka v areáli. Posadili sa 4 čarokrásne magnólie, 2 orechy, javory, jedlé gaštany a ďalšie stromčeky. Veľkou pýchou sa stalo naše srdce plne ruží v strede školského areálu, ktoré sa stalo skvostnou dominantou školy.

VEĽKÉ  ĎAKUJEME patrí všetkým našim úžasným žiakom, ktorí v mimoriadne bohatej účasti pomáhali v tento netradičný, pracovný deň. Dobrovoľne obetovali svoj víkendový čas pre svoju - lepšiu školu. Poďakovanie patrí aj nášmu vicestarostovi, Ing. Buocikovi, ktorý s nami strávil viac ako 2 hodiny v intenzívnej práci a podporil celú akciu aj finančne. No a naši najbližší rovesníci a priatelia neostali zahanbení - prišlo mnoho rodičov zo všetkých tried a s chuťou a pracovným zápalom posunuli areál doslova" o kilometre vpred".
Vďaka samozrejme patrí i všetkým zanieteným pedagógom, pod vedením p. riaditeľky a p. zástupkyne.

Opäť  sa ukázalo, že škola patrí skutočne nám všetkým...

Nižšie môžete vidieť video a fotky: