ŠVP Tesáre 4.A, 5.B, 6.A, 6.B, 9.A

uverejnené 12. 6. 2016, 8:19 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 29. 10. 2016, 12:02 ]
Krásny areál RZ Tesáre privítal v teplých júnových dňoch 5.6 – 10.6.2016 žiakov 4.A, 5.B, 6.A, 6.B a 9.A našej školy.

ŠVP si deti naplno užívali pod organizačným vedením tvorivých pedagógov p. Jarošovej, Konečnej, Barillovej, Stenovej a p. Cigánika a so zdravotnou starostlivosťou zdr. sestry p. Koišovej.

Počas pobytu vznikli nové medzigeneračné priateľstvá, deti spoločne trávili čas pri prechádzkach v lese, športových aktivitách a spoločenských hrách. V rámci environmentálnej výchove sme s deťmi vyčistili les v okolí areálu, absolvovali sme pešiu túru na Ranč pod Babicou – kde bola malá ZOO. Večer čakalo deti predstavenie kúzelníka.

Piataci pripravil pre všetkých športové súťažné popoludnie, šiestaci zábavnú brannú hru a deviataci nočný pochod s rôznymi úlohami.

Počas pobytu vládla pohoda, radosť a smiech ...

Spätné väzby detí, fotky a videá môžete vidieť nižšie: