ŠVP Senec, 1.A+1.B +2.A

uverejnené 22. 6. 2013, 14:19 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 22. 6. 2013, 14:26 používateľom Zuzana Stenová ]

Posledný mesiac školského roku sa žiaci prvého stupňa ZŠ Medzilaboreckej, tešia na týždeň prežitý v škole prírode. Našu výpravu tvorila 1.A, 1.B a 2.A.
Takto to prebehlo:

Od začiatku sme veľmi tešili , pretože meteorologické správy boli veľmi pozitívne. Tešili sme sa na zážitky, ktoré nás čakali. Musíme priznať, že ich bolo naozaj neúrekom. Slnečné jazerá nás privítali veľkolepo a za modrého bezoblačného neba sme sa každý deň, uberali spoločne s našimi pedagógmi a animátormi do rôznych súťaží a aktivít. Nezanedbali sme ani vyučovanie, hoci trochu netradične - v prírode i bazéne. O zábavu bolo naozaj postarané. Po večeroch sme sa realizovali v speváckych, tanečných i rozprávačských súťažiach a čakal nás i večerný pochod. Príjemný pobyt, prostredie a relax v bazéne,výrivke či jazere nám bude dlho rezonovať v našich pamätiach. Bolo nám skvele, a preto sa chceme poďakovať vedeniu našej školy, že nám umožnilo zrealizovať aj tento rok školu v prírode, všetkým obetavým dozor konajúcim učiteľkám a učiteľom a našim rodičom, že nás na pár dní oželeli. Už sa tešíme na budúci rok“.