ŠVP Oščadnica, 3.A + 8.A

uverejnené 19. 6. 2013, 2:47 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 9. 7. 2013, 5:15 používateľom Zuzana Stenová ]

Hranica kysuckého kraja, Veľká Rača, široká obec Oščadnica hostila v teplých júnových dňoch 16. - 21. júna 2013 žiakov 8. a 3. ročníka našej školy.

Sústredenie s námetom priateľstva dvoch generácii tvorilo pestrofarebnú lúku pováh, zážitkov a aktivít. Deti si vzájomne zapĺňali pod vedením tvorivých pedagógov p. Jarošovej, Čermákovej a Stenovej s organizačnou pomocou p. uč. Križa a zdravotnou starostlivosťou zdr. sestry p. Koišovej.

Školu v prírode napĺňali spoločné skupinky miešaných tretiakov s ôsmakmi a v týchto skupinkách súťažili, pracovali, hrali sa a mnoho iného. V rámci environmentálnej výchove sme s deťmi vyčistili aj miestny potok a okolie, za čo sme získali aj poďakovanie od starostu obce. Nechýbali futbalové turnaje chlapcov, oblievačky, nočná hra, ale predovšetkým skutočná a ničím nerušená pohoda a radosť...
Spätné väzby detí, fotky a videá môžete vidieť nižšie: