Svetový deň zvierat

uverejnené 12. 11. 2017, 6:00 používateľom Zuzana Stenová
K Svetovému dňu zvierat sme uskutočnili na škole zbierku "Pomôžme naplniť misky krmivom v zvieracích útulkoch".
Žiaci reagovali spontánne, prinášali granule, maškrty, hračky, konzerv ale i financie. Vyzbieralo sa 132,06 €. Celá zbierka putovala do Slobody zvierat v Bratislave, Pod Brehmi 1/a. Ďakujeme všetkým žiakom, ktorý sa do tejto zbierky zapojili. A prečo sa zapojili?

Žiaci 6.B:
Lea -  "Je mi ľúto zvierat, ktoré nemajú domov."
Betka - "Považujem za správne pomôcť zvieratám v útulku."
Terka - "Nepáči sa mi, že ľudia zvieratá týrajú a preto im chcem pomôcť."
Rebeka - "Spraviť im krajší domov."
Filip - "Mám rád zvieratá a nechcem, aby trpeli. Chcem , aby sa mali dobre tak ako sa majú naši psy. Máme 4 psov."
Andreas - "Chcem pomôcť zvieratkám v útulkoch, aby mali krajší život."
Ema - "Nepáči sa mi, že ich ľudia vyhadzujú a bolo by dobré im pomôcť."

FOTO tu
                                                                                                                                     Jaroslava Felcanová