Stromy Ružinova

uverejnené 16. 10. 2014, 12:09 používateľom helena.jarolimkova@zsmedzilaba.sk   [ aktualizované 19. 10. 2014, 5:53 používateľom Zuzana Stenová ]

Dňa 13.októbra sa žiaci 8.A a žiačky 9.A zúčastnili na MÚ Ružinova prednášky "Ako žijú stromy".

Žiaci diskutovali najmä na témy: " Prečo potrebujeme stromy", "Aké stromy rastú v Ružinove a ktoré sú najkrajšie"," Prečo sadíme nové stromy".

Viaceré krásne druhy stromov rastú aj v našom školskom areáli. Úlohou žiakov v tomto školskom roku bude tieto stromy sledovať, fotograficky zdokumentovať a lepšie spoznať z odborného aj historického hľadiska.
Žiaci našej školy sa zaujímajú o zeleň najbližšieho okolia a uvedomujú si, že ten, kto chce prírodu chrániť, musí ju aj dobre poznať.

Stromy Ružinova