Športový deň seniorov s 3.A

uverejnené 20. 9. 2012, 11:23 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 21. 4. 2014, 3:38 používateľom Zuzana Stenová ]

V stredu, 19.septembra 2012, bola naša škola hosťujúcou školou každoročnej športovej slávnosti seniorov, ktorú organizuje už tradične Ružinovský športový klub.
Akcia sa konala v telocvični našej školy a športovo zdatní seniori si zmerali sily s našimi tretiakmi. Tí im dali zabrať a s veľkou chuťou a húževnatosťou bojovali o prvenstvo. Bohaté športové disciplíny tvorili zábavný program doobedia. Nechýbali darčeky, ktoré vyrobili žiaci našej školy pre deduškov  a babičky z celej mestskej časti Ružinov. Preberali ich od detí s láskou a častokrát aj s malou slzou v oku.
  Záver Roka seniorov sa pre nás stal zároveň začiatkom Roka dieťaťa. Svet detí sa v niekoľkých hodinách príjemnej atmosféry stretol so športovým duchom zdravého životného štýlu seniorov. Boli sme radi, že sme mohli byť pritom.

Deti odchádzali s nadšením a chuťou nielen s medailami a cenami, ale i s pocitom, že sa dozvedeli zase o kúsok viac o svete staršej generácie... Článok v Ružinovskom Echu nájdete TU.

Zábery z celého dňa môžete vidieť nižšie:

Krátky úsek z akcie bol uverejnený aj v TV Ružinov (časový úsek videa od 13:00 - 14:37):