Športový deň seniorov

uverejnené 29. 9. 2017, 4:16 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 29. 9. 2017, 4:30 ]
Tak ako každoročne, tak aj tento rok  zorganizoval Športový klub Ružinova u nás v škole Športový deň pre seniorov Ružinova, za aktívnej spoluúčasti našich žiakov. V stredu
27.9.2017 nás navštívili dôchodcovia z rôznych domovov. Žiaci zo 4.A spolu s dôchodcami oduševnene súťažili, zabávali sa a navzájom sa oslovovali menami. Vznikali krásne priateľstvá medzi deťmi a staršími občanmi. Nikoho netrápilo, že nebol vyhlásený žiaden víťaz.
Deti sa veľa učili od našich najstarších a naopak oni sa zase inšpirovali starkých. Deti so zážitkami v pohode nabehli na normálne učenie 🙂 Ďakujeme za príjemne strávené spoločné chvíľky.

foto tu