Školské kolo Hviezdoslavov Kubín - I. stupeň

uverejnené 13. 2. 2016, 12:01 používateľom Lenka Kubiková   [ aktualizované 16. 2. 2016, 10:54 ]
Dňa 11. februára 2016 sme zorganizovali pre mladých recitátorov školské kolo v umeleckom prednese poézie a prózy - Hviezdoslavov Kubín. Recitátori nám prítomným pripravili nevšedný zážitok a pôžitok z krásneho umeleckého slova.

Porota tento rok pracovala v zložení: Mgr. Veronika Mačugová - predseda poroty, Mgr. Soňa Gálová a Mgr. Lenka Kubiková. Porotu tento rok prekvapilo nielen množstvo recitátorov (spolu 30 žiakov), ale aj ich výborné výkony a zaujímavé prednesy, preto to mala v udeľovaní miest veľmi ťažké. No napriek tomu sa porota po dlhšom zvažovaní jednoznačne zhodla a udelila ceny týmto žiakom: