Škôlkari aj školáci majú Vianoce

uverejnené 19. 12. 2013, 12:44 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 28. 12. 2013, 3:43 používateľom Zuzana Stenová ]

Naši veľkí  prváčikovia  navštívili v tento predvianočný čas milých  škôlkarov a pripravili si pre nich aj krátky program z pesničiek a básničiek, za odmenu dostali omaľovánky a cukríky. Aj škôlkari sa nenechali zahanbiť a predviedli nám, že aj oni sú veľkí a šikovní.

V  tento deň prebiehal aj pripravený program na 1. aj 2.stupni, kde si deti zasúťažili medzi triedami a dokázali nám, že vedia bojovať za svoju triedu. Príjemná atmosféra čarovných Vianoc prebiehala vo všetkých triedach, kde si naše detičky pochutili aj na chutných koláčikoch, ktoré pripravili pre nás naše šikovné mamičky - gazdinky. Želáme všetkým rodičom a našim milým žiakom príjemne prežitie čarovných Vianoc.
Janka Križanová

Ako každý rok, aj tento si štvrtáci pripravili krátky program pre svojich rodičov i sami navzájom, nakuknite: