Sústredenie - Osrblie; 5.A, 7.A, 9.A

uverejnené 6. 6. 2013, 23:40 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 21. 6. 2013, 12:26 používateľom Zuzana Stenová ]
 5.júna 2013 vyštartovala 44 - členná výprava žiakov 3 tried 2. stupňa z Bratislavy na environmentálne sústredenie za spoznávaním krás Slovenska.

Ideálne počasie (napriek záplavam) sprevádzalo celú školskú akciu, pričom kedykoľvek sme potrebovali slnko, dokázali sme ho "šmahom ruky" vyvolať na belasú oblohu.  Prvý a tretí deň nám program spestrili starší deviataci svojimi pokladovkami, druhý deň sme počas celodenného výletu navštívili čiernohronskou železničkou Skanzem vo Vydrove. Záverom sme sa pri torte lúčili s 9.A, vonku sme mali diskotéku s tancami, ktoré viedli deviatačky. Opekali sme si, aj sme sa okúpali v bazéne.
Predovšetkým však sa nám podarilo naplniť prianie, aby sa žiaci rôznych ročníkov a záujmov naučili spolužiť, vytvárať priateľstvá a objavovať, že každý je jedinečný. Myslím, že práve toto sa u mnohých detí podarilo...

Ďakujeme deviatakom, ktorí sa starostlivo a otcovsky venovali mladším žiakom, že ich výchovne usmerňovali , pomáhali im, vytvárali pre nich program a popri tom všetkom dokázali byť sami sebou:)

Zážitky a aktivity možno najlepšie vidieť vstupom do našej fotogalérie alebo skrytej kamery:

Veľmi pekné video spracované žiakom 7.A - Ervínom - nájdete TU.