STV1 - Hodina deťom

uverejnené 8. 12. 2013, 12:57 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 10. 12. 2013, 10:04 používateľom Zuzana Stenová ]

Nedeľa 8.decembra 2013 o 20:20 naživo na STV 1 v bratislavskej Inchebe vystupovali v rámci veľkého projektu Hodina deťom Nadácie deti Slovenska naše deti z 2. a 4. ročníka.
Deti vystupovali ako živý Betlehem pri vianočnej piesni Petra Cmoríka a Mirky Partlovej so skladbou LEN TENTO DEŇ.

Projekt Cirkusová škola, ktorý podporila Nadácia deti Slovenska, bol súčasťou Roka dieťaťa 2013, v ktorom naša škola chcela intenzívne zamerať pozornosť na význam dieťaťa pre školu i pre spoločnosť. Množstvo aktivít, ktoré rozvíjali a pomáhali deťom, pripravovali učitelia v spolupráci s aktívnymi rodičmi.

Pozvanie do televízie STV 1 programu Hodina deťom sme dostali ako aktívne projektová škola, ktorá aj takýmto spôsobom mohla prispieť  k tomu, aby boli podporené ďalšie a ďalšie projekty detí Slovenska.

Ďakujeme za dôveru a pozvanie Nadácie deti Slovenska.

Celé vystúpenie nájdete od 10.12.2013 v archíve STV1.