Príbehy stromov

uverejnené 5. 6. 2015, 14:36 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 21. 6. 2015, 1:35 ]
   Žiaci deviateho ročníka sa zapojili do celoročného projektu SEV pri MČ Ružinov NAJKRAJŠIE STROMY RUŽINOVA.
V areáli školy ale aj v najbližšom okolí si vybrali svoje stromy a počas leta, jesene, zimy, a na jar sledovali ako sa stromy menia. Život stromov fotograficky zdokumentovali a doplnili o vlastné úprimné a dojímavé príbehy, ktorých dlhoveké stromy boli svedkom.
5.júna Ervín, Silvinka, Táňa, Karolínka, Monika a Katka svoje celoročné projekty odprezentovali v zasadačke MÚ žiakom ružinovských škôl a pracovníkom MÚ, ktorí zodpovedajú za ružinovskú zeleň.
             Deviatakom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy.

H.Jarolímková, Mgr.

Pribehy stromov