Noc výskumníkov, 23.9.2011

uverejnené 22. 1. 2012, 14:11 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 25. 2. 2012, 16:12 používateľom Zuzana Stenová ]

Trieda 7.A ako už tradične začala školský rok s celoslovenskou akciou Noc výskumníkov, ktorá sa konala v obchodnom centre AVION. Deti mali možnosť hravou formou spoznať vedecké poznatky prezentované renomovanými slovenskými vedcami a spoločnosťami. Dozvedeli sme sa mnoho zaujímavosti s oblasti chémie, biológie, fyziky, ale aj výpočtovej techniky. V tomto roku sme sa zapojili aj do súťaže prebiehajúcej už od mája 2011, pričom naši žiaci získali aj vecné knižné ocenenia, ktoré sme dostali po podujatí poštou priamo do školy.

Podobného podujatia sme sa zúčastnili aj v minulosti 24.9.2010 s nie menej zaujímavým programom, ktorý nás ako nováčikov na tomto podujatí veľmi oslovil: