Náš Emil je hviezda:)

uverejnené 18. 1. 2014, 2:42 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 19. 1. 2014, 20:43 používateľom Zuzana Stenová ]
Náš bývalý žiak (absolvent našej školy) Emil Adamkovič sa objavil pred televíznymi obrazovkami pri natáčaní populárnej televíznej relácie Kamily Magálovej Tajomstvo mojej kuchyne.

Emil je študentom 2. ročníka Hotelovej akadémie v Piešťanoch a súťažil v príprave plesových múčnikov - viď TU. Múčniky sa stretli s veľmi pozitívnym hodnotením odbornej hodnotiacej komisie, avšak víťaz mohol byť iba jeden.

Emil, gratulujeme Ti k tvojim úspechom a tešíme sa, že Tvoje hodnotné srdce a myšlienky nachádzajú uplatnenie.

Viac sa dozviete pri sledovaní relácie Tajomstvo mojej kuchyne na STV 1 v nedeľu
19. 1. o 18.00 hod.