MY 50 HAPPY FEST - 50. výročie školy

uverejnené 31. 5. 2014, 10:32 používateľom Neznámy používateľ   [ aktualizované 26. 6. 2014, 8:42 používateľom Zuzana Stenová ]
Najväčšia akcia Základnej školy Medzilaborecká - 50. výročie školy - sa konala v areáli školy v piatok, 30.mája 2014.
Akcia bola vyvrcholením medzigeneračných projektov, života detí a ich talentov v škole a pozvaním k rodinnejšej škole pri príležitosti polstoročia od založenia školy.

Hoci na oblohe sa slnko schovávalo za mráčky, v školskom areáli žiarila viac ako stovka detí, aby rozihrala tváre rodičov, učiteľov, bývalých pedagógov, hostí či seniorov.
V bohatom programu nechýbali tanečné vystúpenia zo súborov Dancy a Spektrum, cvičenia Juda, vystúpenia supertried 1.C a 4.A, básne, piesne, hudobné kvartetá a triá bývalých žiakov, prezentácia o histórii školy, fotogalérie z nášho projektu Medzigeneračných dialógov na bráne školy, umelecké zážitky z viac ako stoviek ruží v areáli, workshopy pre deti, športové disciplíny, občerstvenie, jednoducho - nádherná "všehochuť".

Ďakujeme všetkým sponzorom, p. starostovi, TV Ružinov, bývalým pedagógom, seniorom z Domovov dôchodcov na Pažítkovej a Sklenárovej, ale predovšetkým deťom za ich chuť dávať nám nádej, že byť učiteľom, byť rodičom sa oplatí... aj keď to niekedy aj bolí:)

Bližšie o atmosfére z akcie môžete vidieť čoskoro aj v TV Ružinov.

Made by Paťo Urmanič

Made by Paťo Urmanič, 7.A