Mini brigáda pre odvážnych maliarov

uverejnené 8. 8. 2012, 13:48 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 21. 8. 2012, 21:40 používateľom Zuzana Stenová ]
8.augusta 2012 sa od 8:00 ráno niesol v duchu maľovania všetkého, čo sme v škole vymaľovať do 19:00 stihli.

Maľovali sa steny pavilóna A, vymaľovali sa na modro všetky lavičky na I. aj II. stupni pre deti, skrášlila sa celá stará hrdzavá búda na zeleno-hnedo,  vypílil sa nový vchod do areálu vedľa C - pavilónu, kde by malo byť detské ihrisko pre žiakov I. stupňa, žltou farbou sa rozžiarili hrdzavé smetné koše, farbou sa vynovila tabuľa v 2.A triede. Prišlo menej ľudí, ale urobili sme veľký kus práce. Veľké ďakujem patrí niekoľkým zanieteným učiteľom, p. riaditeľke a zopár usilovným žiakom.

Čaká nás dokončiť priebežne lakovanie lavičiek, maľovanie a redukcia starých šatní, inštalácia novej kuchynskej linky, maľovanie hrdzavých nosných tyčí pod pergolami, dokončenie maľovania plotu, domaľovanie fasád, maľovanie telocvične a mnoho iného.

Aktuálne prebieha dokončovanie novej počítačovej učebne, inštalovanie dataprojektorov do viacerých učební aj s internetom a počítačmi, aby sa mohlo v každej triede vyučovať s digitálnymi technológiami.

Posledné dva augustové týždne nás čaká kompletná úprava a premena zelene v areáli, osadenie nových lavičiek, detského ihriska a sociálnych zariadení.

Tešíme sa na všetkých pracovitých ľudí, ktorí majú čas 24.augusta 2012 od 8:00 . Chceli by sme dorobiť všetko tak, aby nový školský rok privítala naša škola v čo najkrajšom šate.

Fotogaléria z druhej brigády (8.8.2012) nájdete nižšie: