Mc Donald´s cup, 12.4. 2012

uverejnené 19. 4. 2012, 13:12 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 30. 4. 2012, 13:34 používateľom Zuzana Stenová ]
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR (MŠVVaŠ SR) so Slovenským futbalovým zväzom (SFZ) a generálnym partnerom McDonald´s Slovakia vyhlásili už 14.ročník futbalového turnaja pre deti I. stupňa. Tento rok sme sa ako škola zúčastnili aj my s našimi žiakmi.

Cieľom turnaja je ponúknuť deťom pozitívny program využitia voľného času a stať sa jednou z foriem vyplnenia voľného času. Projekt chce umožniť maximálnemu počtu žiakov ZŠ - chlapcom a dievčatám - účasť v dlhodobej súťaži, získať ich pre pravidelnejšiu športovú aktivitu.

Hoci sme sa tento rok zúčastnili bez víťaznej medaily, predsa sa tešíme, že naši žiaci s veľkou snahou a usilovnosťou zápasili. Ďakujeme im za ich úsilie a tešíme sa do ďalších ročníkov futbalových turnajov.

Za našu školu sme nasadili tento tím:

vedúca: p. učiteľka Ľ. Jarošová

hráči: Jakub Lukáš, Ľudko Mózsi (5.B), Adam Jakabovič (5.A), Oliver Horváth, Paľko Porubanec, Denis Móricz, Tomáš Galba (4.A), Peter Hambek, Martin Danihel a Adam Blanár (3.A).