Malá konferencia o výchove

uverejnené 29. 9. 2012, 11:44 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 6. 7. 2015, 16:10 používateľom Zuzana Stenová ]

V piatok 28.septembra 2012 poobede od 13:00 až do 19:00 bol čas diskusie, premýšľania, hľadania a učenia sa pedagógov školy, ako pracovať s deťmi, ktoré sú na vyučovaní neposedné, "hyperaktívne", či nepozorné.

Malá konferencia o výchove a o problémoch školy sa konala pod záštitou  zahraničného hosťa PhDr. Nory Gavendovej, certifikovanej lektorky, špeciálnej pedagogičky a psychoterapeutičky v Českej republike.

Celý program sa niesol v duchu veľmi príjemnej, priateľskej a pokojnej atmosféry.
Pedagogický zbor tak mal príležitosť lepšie porozumieť a preniknúť do detskej duše, jej potrieb a zároveň vzájomne budovať medziľudské vzťahy. Počas programu nechýbal i smiech, príjemne posedenie v novej čajovni školy, spoločná torta či oslava Roka dieťaťa.

Týmto chceme poďakovať a vyjadriť veľkú vďačnosť p. dr. Gavendovej, školiteľke, za krásne slová, priateľské povzbudenia i odovzdanie vlastnej skúsenosti zo svojej každodennej práce.

Ċ
ADHD.pdf