Lyžiarsky výcvikový kurz 2017

uverejnené 5. 2. 2017, 13:01 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 5. 2. 2017, 13:35 ]
Prvý školský deň po vianočných sviatkoch - 9.1.2017 sme spolu so žiakmi 7., 8. a 9. ročníka (30 žiakov) opäť po roku vyrazili do hôr na lyžovačku, kde sme
do 14.1.2107 strávili krásne chvíľky.

Lyžovať sme chodili do strediska Ski-Tále a ubytovaní sme boli v penzióne Dúhový Pstruh v Bystrej

Celý týždeň bola arktická zima, ale nás toto mrazivé počasie od lyžovania neodradilo, práve naopak. Slniečko nás zohrievalo, snehu bolo neúrekom a nálada bola vždy výborná. Popri lyžovaní sme si užili zábavu aj pri sánkovačke, guľovačke a navštívili sme jaskyňu Bystrá, kde sme mali na dosah rúk malinkých spiacich netopierov. Po lyžovačke sme zvykli relaxovať v bazéne alebo vo vírivke. Každý večer sme sa spolu dobre zabávali - hádali sme pesničky, hrali šarády a rôzne spoločenské hry. Posledný večer sme si spolu výborne zatancovali. Kurz bol úspešný, lebo aj tí čo po prvýkrát stáli na lyžiach zvládli jazdu na vleku a sami zlyžovali svah. Na konci kurzu všetci žiaci výborne zvládli záverečný obrovský slalom medzi bránkami.

Všetkým patrí veľká pochvala za snahu a pokrok v zdolávaní lyžiarskych zjazdoviek a za priateľské správanie k druhým. Vďaka patrí aj pedagógom, ktorí sa počas celého kurzu naplno venovali žiakom a rozdávali počas pobytu radosť a dobrú atmosféru.

Z výcviku si všetci odnášame veľa zážitkov a ĎAKUJEME za super lyžiarsky a tešíme sa na ďalší o rok.

Mgr. Stenová Zuzana, Grňová Petra a Mgr. Cigánik Ľuboš

Veď posúďte sami ako nám bolo fajn :) foto nájdete tu